Dakh Daughters – Air
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Dakh Daughters – Air (Альбом)

Учасниці музично-театрального проекту Dakh Daughters поділилися з меломанами своєю другою номерною платівкою під назвою Air. Свіжий альбом вмістив у себе сім композицій, які дівчата називають філософськими, сумними, іронічними та достатньо особистими. Серед представлених пісень є авторські роботи, а також композиції на вірші поетів Павла Тичини, Майка Йогансена, Миколи Холодного, а також оновлене бачення відомого роману Льюїса Керрола «Аліса у країні Див».

Запис релізу відбувався під керівництвом Дениса Ямбора на студії звукозапису BAMBRAFONE in ZvukoCeh (Київ). Подальший мастеринг матеріалу проходив у Великобританії, під наглядом Мартіна Боуса (The Cage Studio). Дизайн обкладинки – справа рук Марка Галаневича («ДахаБраха»).

За словами учасниць Dakh Daughters, назву Air запропонував засновник та художній керівник театру «Дах» Влад Троїцький, адже у музичному матеріалі платівки колектив прямував до медитативного та повітряного саунду, який, за планом, мав бути водночас мінливим, наче життя.

Наразі Air можна вільно послухати у мережі, або ж придбати за допомогою спеціальних сервісів. Нагадаємо, що дебютна платівка Dakh Daughters – IF побачила світ два роки тому. Детальніше про неї можна дізнатися на нашому сайті за наступним посиланням.

Dakh Daughters – Air
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Дмитро says:

    Дуже гарно !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *