Daizy Crazy – Sokil
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Daizy Crazy – Sokil (Сингл)

Daizy Crazy – музичний проект двох зухвалих, яскравих і стильних дівчат, які є авторами і виконавицями своїх пісень. Їх характерною рисою є кольорове волосся і дзеркальні маски, під якими вони приховують свої обличчя, роблячи акцент на тому, щоб люди чули музику, а не відволікалися на зовнішність. Дівчата самі пишуть музику, тексти, і виступають саунд-продюсерами свого проекту.

«Пісня SOKIL народилася в фортепіанному класі музичного гуртожитку в мої романтичні студентські роки. Вона була кілька разів виконана на концертах і потім, пішла в тишу … Через 10 років в один з тих вечорів, коли натхнення бере владу, несподівано виник і був записаний новий музичний образ пісні SOKIL. Нашою жіночої творчою колаборацією зі Світланою Майгер ми одягнули її у нове аранжування і звучання. SOKIL вдихнув нове життя», – розповіла про новий трек Олександра Журба.

Додамо, що нещодавно відбулися зйомки кліпу на цю пісню, режисером якого виступив Костянтин Гордієнко та його команда GORDIENKO PRODUCTION. В ідеї кліпу – сучасна історія Бонні і Клайда.

Daizy Crazy – Sokil

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *