Daizy Crazy – Sokil
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Daizy Crazy – Sokil (Кліп)

Проект DAIZY CRAZY випустив кліп до свого третього за ліком синглу Sokil. Відео розповість історію двох відомих американських злочинців Бонні і Клайда, але вже в іншому баченні. Нагадаємо, що DAIZY CRAZY – це проект двох яскравих, зухвалих і стильних дівчат, створений у квітні 2017 року. Олександра Журба і Світлана Майгер самі пишуть тексти і музику, виступають саунд-продюсерами своїх пісень.

Режисером кліпу виступив Костянтин Гордієнко та його команда G production: «Я дуже довго слухав трек, перебирав мільйон варіантів, але від жодної ідеї не отримував достатньо задоволення. Потім зрозумів, що це повинна бути повноцінна історія. Так народилася ідея створити кліп з відсиланням до фільму про Бонні і Клайда, але вже в новому прочитанні, з новою розв’язкою. І це спрацювало».

Зйомки тривали більше 14 годин на двох локаціях: на студії, де спеціально були побудовані декорації банку, а також у полі за Києвом. У кліпі було використано справжню зброю МП-48, єдиний діючий в Києві автомат і ретро автомобіль Chevrolet Master Deluxe 1938 року, який, за сюжетом кліпу, потрібно було вести Олександрі: «Ми не використали лафети і троси. Хотілося все зробити максимально реально. У мене стаж водіння більше 4 років, але «автомата», тому перед зйомками вчилася їздити з механічною коробкою передач, і, здається, моя їзда була жахливою. Але не можна ж запороти зйомки тільки тому, що Саша не може рушити?! Втім, все вийшло! Терпіти червоні туфлі Бонні виявилося куди складніше».

Найскладнішою для всієї команди була сцена розстрілу персонажів, яку потрібно було зняти з одного дубля. «Хвилювалися, поки чекали пострілів. Нас попередили, що боляче не буде, але від цього легше не ставало. Режисер давав відмашку піротехнікам, яку ми не могли бачити, тому що по кадру дивилися в протилежну сторону. Для мене цей момент був трохи страшним. Шкода костюми, після цієї сцени їм прийшов кінець», – пояснює Світлана. «Здавалося, серце вилетить швидше, ніж підірвуть Бонні. Переляк був справжнім, як і по-справжньому підкосилися ноги. Бутафорська кров потрапила не тільки на одяг, але і на руки, шию, обличчя»,– додає Олександра.

Наразі кліп вже доступний на офіційному каналі гурту на YouTube.

Daizy Crazy – Sokil

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *