ДахаБраха – Шлях
Етно та фольк, Матеріали, Релізи

ДахаБраха – Шлях (Альбом)

2016 рік, безсумнівно, запам’ятається поціновувачам новітньої української музики величезною кількістю цікавих та якісних релізів, один з яких, немов вишенька на торті, з’явився під його календарну завісу. Мова йде про п’ятий номерний альбом одного з найбільш відомих вітчизняних етно-проектів «ДахаБраха» під символічною назвою «Шлях», що вмістив у себе рівно десять неймовірно колоритних композицій-мантр. Кожну з них музиканти побудували на основі українського фольклору і, що цікаво, усі вони є представниками культури того чи іншого регіону нашої Батьківщини. В альбомі «Шлях» було використано народні співанки з Київської, Полтавської, Рівненської, Житомирської, Луганської та Вінницької областей, а також з Криму.

Ще одна особливість новинки – її тривалість. Відчувається, що команді було що сказати слухачу, адже попередній сольний реліз «ДахаБрахи» було видано ще у 2012 році і це, звісно ж, знайшло своє відображення у 74-хвилинному альбомі «Шлях». Продюсером лонг-плею, до речі, виступив колишній учасник «Океану Ельзи» та Esthetic Education, бас-гітарист Юрій Хусточка.

Як зазначають в анотації до платівки учасники формації «ДахаБраха», процес її створення виявився достатньо довгим та складним, сповненим усіляких перешкод та не самих приємних нюансів творчості. Втім, усі вони, на щастя, вже лишилися позаду і «Шлях» наразі доступний для купівлі через Google Play чи iTunes, а також невдовзі з’явиться на фізичних носіях. За словами музикантів, результати своєї кропіткої роботи вони присвячують усім полеглим за волю України, усім, хто продовжує стояти на сторожі її цілісності. Усім тим, хто ніколи не втрачаючи надію йде по життю шляхом вільної людини.

ДахаБраха – Шлях

iTunes
Google Play


Вам також має сподобатись...

2 коментаря

  1. Nataliya says:

    Вони фантастичні!!!

  2. Тамара says:

    Достойное и заслуженное признание,лучшие в мире ,неподражаемые
    Впечатляет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *