ДахаБраха – Монах
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

ДахаБраха – Монах (Кліп)

Справжній світоч нової української етно-музики, гурт «ДахаБраха», презентував свій перший за п’ять років відеокліп на пісню «Монах» з останнього номерного альбому «Шлях», який менше ніж за рік встиг зібрати приголомшливу кількість позитивних відгуків від поціновувачів музичної автентики з найрізноманітніших країн світу. Режисером свіжого ролика виступив знаний майстер музичних міні-стрічок – Віктор Придувалов. У роботі йому допомагала команда професіоналів у складі Дарини Римаревої (другий режисер), Євгена Креденцера (оператор), Максима Рубана (зйомка дроном) та Олени Божко (фотограф). Головний змістовий акцент відео «Монах», окрім, звісно, образів самих учасників «ДахаБрахи», зроблено на мальовничі краєвиди Києва, у яких символічно поєднується старовина і сучасність (київський велотрек, Поштова площа, Пішохідний міст, вулиця Сагайдачного, Троєщина та інші локації).

«У силу різних обставин, «ДахаБраха» не дуже часто робить кліпи, але цього разу нам особливо пощастило, адже кліп для нас створив сам Віктор Придувалов! Щиро дякуємо режисеру і його дружній команді за ці три незабутні і насичені дні! P.S. Особливо несподівано-складно було зробити фінальні кадри відео, ми і не думали, що нам буде так смішно і весело», – пише у Фейсбук учасниця команди Ніна Гаренецька.

«Я також хотів би подякувати Віктору Придувалову за його наполегливість і працю. Адже тепер «ДахаБраха» має добрячий такий кліп!» – додає Марко Галаневич.

Зауважимо, що всього за два дні від моменту оприлюднення, тільки на Youtube «Монаха» переглянуло без малого двадцять тисяч користувачів, а сама новина про його реліз розлетілася найрейтинговішими виданнями України.

Українська музика: ДахаБраха – Монах

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *