Доки Не Сягнув Дна
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

D31F x ALTEREGO – Доки Не Сягнув Дна (EP)

«EP-реліз «Доки Не Сягнув Дна» – це наша художня алегорія стосовно ситуації, коли ти знаходишся і не на висоті, але, разом з тим, і не на самісінькому дні. Це саме та середина, на якій балансують слухач та автори, доки всім їм вистачає сили зробити бодай ще один помах крил», – каже про свіжий міні-альбом один з його авторів на псевдо D31F. Загалом над свіжим хіп-хоп релізом із похмурою та місцями навіть апатичною атмосферою, працювало троє виконавців – Олександр (D31F), Дмитро (ALTEREGO), та Альона (A la Fume), які в результаті цієї роботи, а може й інших примх долі, стали справжніми друзями. Частина роботи над спільним ЕР проходила у Києві, що також додало релізу відповідної атмосфери самотності у нескінченному потоці невиспаних облич, заторів, підземних вагонів та пошуків власного місця під сонцем.

За словами авторів, «Доки Не Сягнув Дна» – це музика про психологічну втому, час-від-часу характерну практично для кожної людини, особливо для мешканців мегаполіса. Даним меланхолійним настроєм, викликаним різними життєвими проявами, міцно поєднано всі п’ять треків нового ЕР, що робить цей реліз по-справжньому цілісним та концептуальним, символічно склеюючи його пісні у єдину музичну розповідь-роздум. Водночас творці зазначають, що добірку важко, та й, напевно, не потрібно, називати депресивною чи негативною, адже радше вона є природною реакцією людини на певні мінорні моменти буденності. «Чому б не зануритися у цей «дощовий» настрій для того, щоб відчути себе після цього дійсно живим?» – задають питання слухачу D31F, ALTEREGO та A la Fume.

Додамо, що новий реліз українських реп/хіп-хоп виконавців носить позначку not for sale та доступний для вільного прослуховування та завантаження до ваших пристроїв.

D31F x ALTEREGO – Доки Не Сягнув Дна

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *