D31F – DUALITY
Матеріали, Релізи, Реп та хіп-хоп

D31F – DUALITY (EP)

Новий ЕР-реліз від київського виконавця D31F (Олександр Завірюха), що представляє Творче Об’єднання “13х34 I.V.F.R.”, отримав назву DUALITY та являє собою збірку з шести композицій, де описується феномен людської дуальності з точки зору автора.

«Все має полюси, все двояко. Все має свій антипод, протилежності ідентичні за своєю природою, але різні в ступені. Крайнощі сходяться. Всі істини не що інше, як напівістіни. Всі парадокси можна примирити, – цитує автор філософський трактат «Кібаліон», описуючи свій ЕР. – Перші три композиції мають «легкий» настрій, вселяють надію в завтра, в те, що все буде добре, треба лише цього захтіти насправді. В той же час друга частина альбому має більш сумбурний настрій, рваний, місцями жорсткий, з металевим присмаком: “…З золота тіло, та ноги з глини – камінь летить, виходу нема!”. Справді, дуже схоже інколи зі зміною людського настрою, адже ця зміна інколи буває такою швидкою… Ніколи не бійтеся своїх хороших і поганих сторін, адже саме вони дозволяють вам розрізняти де «чорне», а де «біле». Саме ці знання і формують Вашу особистість».

На музичний супровід Олександр відібрав безкоштовні біти французького бітмейкера DRXWN. Матеріал записувався на київській студії звукозапису Andmusic Studio, за зведення відповідає колега Олександра по ТО “13х34 I.V.F.R.” – ALTEREGO, мастерингом займався старий друг з Mental Side Music. Над обкладинкою працювали: LeoNeed Money (малюнки), та сам автор (анімація).

Українська музика: D31F – DUALITY

Завантажити
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *