D.Marsh – Всередині
Електронна музика, Матеріали, Релізи

D.Marsh – Всередині (Сингл)

Учасники молодого столичного гурту D.Marsh, Михайло Опекан (вокал, гітара) та Ярослав Костюк (саунд-продюсер, клавішні), стверджують, що їм хочеться дуже багато чого сказати українським слухачам і тому слідом за виданим у липні дебютним синглом «Коло», хлопці презентують ще одну новинку під назвою «Всередині». Так само як і попередній трек, свіжий сингл видано на лейблі Lavina Music.

За словами учасників D.Marsh, практично кожна людина насправді не зовсім та, за кого себе видає, адже доцільно загалу невідомо, яка саме сутність живе всередині нас. І якщо поглянути на людей крізь призму процесів у нашій свідомості та думках, цілком можливо, що наші фізичні тіла та обличчя були би розмитими. «Здається, ми досить багато знаємо про оточуючих людей, але досить мало знаємо про самих себе. Хто насправді живе всередині нас?» – йдеться у прес-релізі до пісні «Всередині».

Додамо, що гурт D.Marsh, який було засновано лише минулого року у Києві, працює на перетині звучання електронної та рок-музики, міксуючи у своєму саунді вінтажні аналогові синтезатори та електрогітари. Тематика композицій гурту торкається взаємовідносин, кохання, критики сучасного суспільства та буття в цілому. Слідкуйте за подальшими новинами від юної експериментальної команди у соціальних мережах!

D.Marsh – Всередині

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій says:

    Дарквейвово)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *