D.Marsh – Вічність
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

D.Marsh – Вічність (EP)

Український гурт D.Marsh презентував новий студійний EP «Вічність».

Ось що розповів «Нотаткам» вокаліст D.Marsh Михайло Опекан про цю роботу: «В цілому цей міні-альбом про те, що при будь-яких розкладах ми повинні залишатись людьми, поважати місце, в якому живемо і старатись менше срати після себе, інакше такі речі як війна, расизм, нестабільний клімат, нелюбов, та купа іншого лайна, яке ми спостерігаємо останніх багато років, буде переслідувати нас все наше веселе життя. Зміни починаються всередині кожного з нас, так звучить всім відома, дуже банальна фраза, проте її ще ніхто не відміняв і, судячи з купи божевільних навколо, вона ще довго буде залишатись актуальною. Для тих чуваків, які думають, що тексти цих пісень – це просто набір слів, пам’ятайте, мистецтво повинне задавати запитання, всі відповіді знаходяться всередині кожного з вас залежно від того, як ви сприймаєте цей непростий світ».

D.Marsh – Вічність

Загалом до платівки увійшли 4 україномовні композиції: «Слухай Мовчи», «Вічність», «Час брехні», «Хто твій Бог».

«Слухай Мовчи» – трек про різновид біологічного сміття у пагонах на глобальному рівні, сміття, яке негативним чином намагається впливати на наше з вами існування. Ми – історії та сенси, ми – це наші слова та думки, які належать кожному з нас. Слухати та мовчати, зв’язувати руки та бути заляканими звірами на фоні демократії в лапках – дуже великий подарунок, якого ми – люди не маємо права робити.

Пісня «Вічність» про те, що світ заставляє нас зупинитись. Планета втомилась і відчуває нас крізь призму війни, неповаги, зла та повної безвідповідальності по відношенню до місця, в якому ми живемо. Вічність, створена нами, не має права на існування без змін всередині кожного з нас. Ми – хімія, сфабрикована часом, ми час – який може знищити хімія.

У композиції «Час брехні» присутні роздуми на тему того, що у пошуках емоцій, людей та сенсів, ми часто втрачаємо себе, ув’язнюємо свою індивідуальність глибоко всередині, щоб в певному колі здаватись своїм, бути з цієї зграї, забуваючи, що брехня – тінь істини. Тисячі непотрібних речей та чужих нам людей оточують нас на марші брехні та відчуження. Втікти, бути тими ким є, там, де на нас чекають, стати другом собі на пару у танці з чесністю.

«Хто твій бог» – розчарування в існуванні ідеалу, як наслідок суцільного розчинення в насолоді. Картина про швидку любов, розібрані на частини мости та забуті спогади. Жага до пошуку власного сорту божества там, де його не існує, тоді, коли вже занадто пізно. Інститут сім’ї, винесений нами на смітник історії.

Додамо, що міні-альбом «Вічність» вже зараз можна послухати на всіх музичних платформах.

D.Marsh – Вічність
Apple Music
Google Play
Spotify

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *