D.Marsh – Хто твій бог
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

D.Marsh – Хто твій бог (Кліп)

«Хто Твій Бог» від гурту D.Marsh – це розчарування в існуванні ідеалу, як наслідок суцільного розчинення в насолоді, картина про швидку любов, розібрані на частини мости та забуті спогади. Жага до пошуку власного сорту божества там, де його не існує, тоді, коли вже занадто пізно. Інститут сім’ї винесений музикантами на смітник історії.

Продюсеркою та режисеркою кліпу виступила Аля Горчакова, засновниця відеостудії APRIL HOOLIGAN.

«Ми кілька разів переносили дату зйомок і містично встановили її за «2 хвилини» до початку карантину. Після нас і бар і студія зачинили свої двері, котрі закриті і понині. Часу обмаль, а нам треба було відзняти історію, десь 80 кадрів і жодним не можна знехтувати. Тож у нас був довгий підготовчий період і, що вирішально, – дуже крута команда! Все складається, коли поруч люди, в яких точно впевнена. Уважні, які шукають найкращу композицію кадру, створюють магічне світло, допомагають в низці моментів, хоча це не їх робота, пропонують ідеї чи швидко вирішують ряд організаційних питань. Захоплююсь ними! На майданчику 18 годин іскрила максимальна концентрація зібраності. Хоча можу закластися, що найбільш всі були уважні у два моменти: коли дівчата цілувались та коли знімали змію!

До речі, змія викликала у багатьох такі самі відчуття ніжності, як зазвичай це роблять котики чи малі кролики… І здається, в минулому житті була акторкою, дивлячись на ті вузли, які вона крутила перед камерою.Відносно акторів, всі ролі виконували музиканти та друзі гурту. В якийсь момент хтось сказав: «Що ж тут грати, я і в житті так само роблю!», тож всі доволі швидко знайшли себе в персонажах кліпу.

Довго підбирали головну героїню, спершу шукали серед акторок. Я мала певне бачення та декілька референсів. І був момент якогось відчаю, коли «та сама» дівчина не з’являлась, прийшов час когось остаточно узгоджувати, але я ніяк не могла відпустити бажаний образ… Раптом музиканти надіслали мені фото знайомої і я зрозуміла, що це один в один обличчя, яке уявляла. Ще один містичний момент в цьому проекті. Також не акторка, Емма мала сумніви щодо своєї гри, але вона неймовірно органічно відтворила всі стани своєї героїні! Загалом зйомки – це якесь дивне поєднання неабиякого стресу, хвилювання, втоми та дуже великого задоволення. І після завершення та доби сну вже потребуєш їх знову та вигадуєш нові історії. Зустрічаєш музикантів, а Міша, фронтмен, каже: «слухай, щось дивне, в мене стільки ідей після зйомок виникло, не можу зупинитися!» – розповіла режисерка.

Над створенням синглу «Хто Твій Бог» працювали вокаліст та гітарист гурту Михайло Опекан, саундпродюсер, клавішник та бас-гітарист Ярослав Костюк, драмер Назарій Захарків, зведення та аранжування – Ярослав Костюк.

D.Marsh – Хто твій бог
Google Play
Apple Music
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *