D.Marsh – Брехня
Кліпи, Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

D.Marsh – Брехня (Сингл + відео)

Гурт D.Marsh підготував для меломанів новий реліз – сингл під промовистою назвою «Брехня» та відео до нього. Аранжування, зведення, мастеринг: Ярослав Костюк. Відео: Оля Шмідт.

За словами музикантів, вони зняли цей ролик, аби перед черговим календарним бар’єром слухачі не забували приділяти увагу тому потоку інформації, що повсякчас ллється з високих трибун та екранів телевізорів. І не просто звертати увагу на той потік, а й вчитися фільтрувати його, відокремлювати правду від брехні, відточувати у собі цю майстерність. Адже кожна людина заслуговує жити в істині.

«Ми обирали, а вони брехали. Порожнеча в душі після надмірного споживання чорного дзеркала, де існує тільки одна правда – брехня», – пишуть музиканти D.Marsh в анотації до відео «Брехня».

Над треком працювали: Михайло Опекан (вокал, гітара, лірика); Ярослав Костюк (саундпродюсер, бас); Назарій Захарків (ударні). Наразі пісня доступна для придбання чи ознайомлення на більшості популярних медіа-майданчиках.

Нагадаємо, що дізнатися більше про попередній реліз гурту – міні альбом «Вічність» – ви також можете на нашому сайті за наступним посиланням.

D.Marsh – Брехня
Apple Music
Spotify
Deezer

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *