Crucify Me Gently – Circles
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Crucify Me Gently – Circles (Альбом)

Безсумнівно, завжди надзвичайно тішать знахідки нової української музики по-справжньому високого ґатунку, але якщо актуальний виконавицький рівень дозволяє команді вже зараз легко конкурувати з визнаними європейськими музичними грандами своєї стилістики, відчуття вдвічі приємніші. Отже, чи давно ви занурювались у вир мороку, агресії та болі? У разі, якщо такі на перший погляд дивні бажання у вас часом все ж таки виникають, радимо піти у них на поводу просто зараз, прослухавши новий похмурий альбом ужгородської deathcore формації Crucify Me Gently («Розіпни мене ніжно» – англ.) під назвою Circles («Кола»), записаний на студії звукозапису Empire.

Чому саме «Кола»? Тут, здається, все просто, адже треків у альбомі рівно стільки, скільки, на думку Данте Аліг’єрі, існує кіл пекла. Вісім з наявних кіл виконано англійською мовою, а ще одне коло – українською, і ми пропонуємо вам, шановні читачі, у найпершу чергу звернути увагу саме на україномовну пісню «Батько», яка, фактично є квінтесенцією усієї платівки та по-справжньому центральною віссю «Божественної комедії» в інтерпретації Crucify Me Gently.

Самі музиканти кажуть про свій дебютний лонг-плей наступне: «Circles – це екзистенційна трагічна ода про людину, яка зустріла на своєму шляху неймовірну кількість болю, при чому як до, так і після смерті. Це безмежний жах, який може спіткати абсолютно будь-кого з нас. Для нас Circles знаменує завершення однієї тягучої, важкої і вимученої глави літопису і символічний початок нової, де на Crucify Me Gently вже очікує незвідане майбуття».

Додамо, що підтримати музикантів ви можете придбавши свіжу платівку Circles за нижчевказаними офіційними посиланнями, або замовивши офіційний мерч бенду у соціальних мережах. Приємної подорожі пекельними колами!

Crucify Me Gently – Circles

iTunes
Google Play
Amazon


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *