Скрябін cover 1
Матеріали, Рок та альтернатива

Cover-версії пісень Скрябіна (Збірка)

Вся Україна дуже важко зустріла звістку про трагічну загибель Андрія Кузьменка, незмінного лідера гурту «Скрябін», чиї пісні назавжди залишаться в серцях слухачів та в історії сучасної української музики. Багато хто з публічних людей давав коментарі на цю тему, писав дописи у соцмережах, згадував добрими словами Андрія.

Ось що написав на своїй сторінці у Фейсбуці фронтмен відомого гурту «Тартак» Сашко Положинський: «Доволі часто за останні кілька років мені доводилося наголошувати на тому, що зараз кожен концерт українського артиста чи колективу може виявитися останнім. Думаю, більшість людей такі слова сприймали з іронією – мовляв, Положинський знову плачеться, знову ниє, знову всім незадоволений, б’є на жалість, нарікає, скаржиться. А я просто реально дивлюся на сьогоднішній стан речей – «практикуючих» українських артистів стає все менше, виживати їм все важче, молодим пробиватися ще складніше, розпадаються, затихають, помирають, гинуть… Не забувайте слухати пісні Андрія і передати їх своїм дітям, коли прийде час. Змініть себе та Україну на краще, цим ви справді вшануєте його пам’ять, рецепти змін шукайте в його піснях та численних інтерв’ю. І заплануйте собі похід на концерти всіх українських артистів, які для вас хоч щось значать. Поки ще не пізно».

«А я подумав, що то сон, і видно мимо пройшов», – згадала рядок з пісні Скрябіна «Чим пахне» співачка та письменниця Ірена Карпа. – «RIP, друже. Дякую за те, що колись відкрив мені світ альтернативної музики українською», – додала вона.

Саме з подачі Андрія свої перші кроки в українському шоу-бізі почали робити хлопці з проекту Dzidzio. «Дуже важко говорити. Комок у горлі стоїть. Неприємно страшно, що таке сталося. Ніхто не може повірити, що він пішов. Страшна втрата… Це людина своя, рідна», – ділиться Михайло Хома, більш відомий як Дзідзьо.

«Годинник може зупинитись… Пісні – ніколи… Вони поза часом… Дякуємо що ти був… Є…» – написали на своїй офіційній сторінці ВКонтакті музиканти гурту «Мері».

У свою чергу, для того, щоб ще раз згадати творчість великого українського музиканта, ми підібрали для вас збірку з пісень «Скрябіна» у виконанні інших артистів. Деякі з них було оприлюднено на диску-триб`юті «Через чужі окуляри» , який було видано ще у 2006 році, а інші більш свіжі. Приємного прослуховування.

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *