Cover-версії пісень Скрябіна (Збірка 2)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Cover-версії пісень Скрябіна (Збірка 2)

Рівно рік тому, 2 лютого 2015 року, трагічно обірвалося життя відомого українського артиста, співака, музиканта, письменника та телеведучого Андрія Кузьменка, незмінного лідера культового гурту «Скрябін». Нагадаємо, що автомобіль Кузьми, повертаючись з гастролей, зіштовхнувся з вантажівкою, внаслідок чого відомий артист залишив наш світ.

Але музика Кузьми безперечно лишається жити поруч з нами, та ще довго не полишить плей-листів українських меломанів через свою чесність, доброту та безмежну щирість. Не лишає байдужими творчість Кузьми і його колег-артистів: «Скрябіна» співали, співають та будуть співати. Після смерті Андрія Кузьменка ми вже публікували добірку cover-версій його пісень у виконанні вітчизняних музикантів, а тепер хочемо цей список розширити і доповнити.

Додамо, що сьогодні, у річницю трагедії, шанувальники «Скрябіна» та просто небайдужі люди по всій Україні збираються на центральних вулицях своїх міст та містечок для того, щоб запалити пам’ятну свічку на згадку великому артисту. Зокрема, у Києві всі охочі збиратимуться на Майдані Незалежності біля Стели о 19:00. Долучайтеся! Інформацію щодо інших міст нашої держави шукайте на офіційних сторінках гурту «Скрябін» в Інтернеті.

Вам також має сподобатись...

2 коментаря

 1. RM220 says:

  лишив би собі в фонотеку з цієї збірки максимум 2-3 пісні. чогось у нас кавера розуміють як банальні переспіви. а цікаво було б почути, наприклад, даб-версію, чи фольк-варіант якогось хіта Скрябіна… а так – нудно… нема фантазії. приклад шикарного кавера – це Скрипка “Пачка цигарок” Цоя.

 2. Карло says:

  Кращi:
  1 Mickaeli – Нікому то не треба,
  2 ToU – Чуєш Біль,
  3 Фагот – Пусти Мене (Live),
  4 Антитіла – Люди, Як Кораблі,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *