Cosmopolis – Очі відьми
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Cosmopolis – Очі відьми (Сингл)

Новий україномовний сингл «Очі відьми» від столичного експериментально-електронного проекту Cosmopolis, як дехто з вас вже міг здогадатися, являє собою стилізовану під концепцію колективу кавер-версію відомої композиції гурту «Вій». Однойменна робота знаних фолк-рокерів вперше побачила світ у далекому 1993 році, і от, через довгі 24 роки, у березні 2017, зі схвалення авторів отримала оновлений та осучаснений саунд.

«Не ми обрали цю композицію – вона обрала нас. Взагалі «Очі відьми» дуже містична пісня. Вона дає відчуття зв’язку з землею, у якій наше коріння, дає змогу відчути біль цієї землі, її спрагу до життя. Дмитро Добрий-Вечір з гурту «Вій» позитивно відреагував на нашу версією цієї пісні, навіть не висловив найменших нарікань стосовно аранжування», – коментує для «Нотаток» новинку фронтвумен Cosmopolis Женя Фітч.

Вона також зазначила, що зараз гурт продовжує працювати створенням своїх версій відомих джазових композицій, а також власних авторських творів. А вже за кілька тижнів, кияни та охочі гості столиці матимуть змогу побачити всю цю суміш сінті-попу, нью-вейву та пост-панку наживо: 7 квітня Cosmopolis відіграє свою півторагодинну програму в київському закладі Bar/32 (вул. Воздвиженська, 32, початок рівно о 20:00). Вхідні квитки можна зарезервувати і придбати за телефоном 066 546 18 07, або безпосередньо на сайті закладу.

Українська музика: Cosmopolis – Очі відьми

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Чіжикова Любов says:

    Добрий день. Пісня неймовірна!!! Де можна знайти мінус? Дуже треба для самодіяльності.
    Спасибі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *