CODANE – Журавель
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

CODANE – Журавель (Кліп)

18 березня виконавець СODÂNE випустив кліп на одну з найчуттєвіших пісень свого дебютного альбому – «Журавель». Кліп містить сімейні хроніки автора проекту, Даниїла, на яких можна побачити батьків і друзів дитинства, а також відеоряд з музикантом в наші дні. За словами автора, глядачу, напевно, уже приїлись VHS ефекти «під дев’яності», однак кліп «Журавель» підкуповує оригінальними кадрами тих часів і сміливістю музиканта поділитись частиною своєї історії з іншими.

«Я сумнівався, чи варто ділитись таким інтимним, особистим на загал. Однак смисл, який я вкладаю в цей кліп – це вдячність тим людям, які були зі мною від народження і завдяки яким я став собою. Ми ростемо й тягнемось уверх ,і як добре мати людей, які роблять цей шлях простішим», – каже Даниїл про нове музичне відео.

Зміст відеокліпу органічно поєднується з текстом композиції «Журавель». Даниїл співає про те, що «дорога до зірок буває непростою», і його історія – це по-своєму складний шлях дорослішання, протягом якого поруч завжди були близькі. Музикант пише, що всередині завжди має бути «світло у душі», яке допоможе пройти крізь грози і дощі життєвих труднощів. Ці смисли, покладені Даниїлом в текст пісні «Журавель», прості і знайомі, та від цього не перестають бути важливими у всі часи.

В подальших планах CODANE – живі виступи, участь у фестивалях і підготовка до запису другого альбому. На початку квітня музикант виступить у Києві, де можна буде почути пісні з альбому «Реалізм» та кілька нових композицій. За деталями першого лайву музиканта можна стежити на сторінці CODANE в Фейсбуці.

CODANE – Журавель
CODANE y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *