CODANE – Танці
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

CODANE – Танці (Кліп)

Молодий проект CODANE зовсім нещодавно міг заслужено похизуватися двома кліпами у своїй відеографії, що, погодьтеся, дуже непогано як для команди із кількамісячною музичною історією. А відтепер гурт отримав ще і третю позицію у переліку власних відеоздобутків – новий кліп до свіжого треку «Танці», з яким ми сьогодні пропонуємо вам познайомитись. Тому просто констатуємо факт: три треки – три кліпи, і це свідчення однозначно підтверджує дуже нічогенький старт зовсім юного колективу, який не збирається зупинятися на досягнутому.

За словами учасників дуету CODANE, новий сингл «Танці» покликаний занурити слухача у ретро-космічну атмосферу їхньої музики. Адже у кожної людини є своє улюблене місце і виконавці «Танців» теж хочуть розповісти про свій особливий, улюблений закуток, в якому немає місця самотності, в якому все стає містичним і загадковим.

«Пісня «Танці» була написана близько року тому, під час поїздки у поїзді. Я випадково знайшов цікавий звук в програмі, який мене надихнув на написання музики, а слова з’явилися вже згодом. Ми вирішили знімати кліп саме на цю композицію, бо вона дуже точно передає наш стиль. При цьому «Танці» – достатньо динамічна робота з доволі цікавим і свіжим звучанням. Основна ідея відеороботи на цю пісню полягає в тому, що у кожного є своє улюблене місце, і не важливо, що це – кінотеатр, сцена, більярд чи щось інше, бо головне, що ти там відчуваєш. Знімали ми самостійно, командою, що створювала і два попередні наші кліпи. Цього разу ми задіяли цікавіші локації, серед яких, наприклад, добре знаний серед любителів арт-хаусу кінотеатр «Кінопанорама», – прокоментував для «Нотаток» новинку Даниїл Міліковський, засновник проекту CODANE.

Додамо, що наразі музиканти продовжують активну роботу над авторським матеріалом і вже восени мають у планах презентувати загалу свою першу студійну платівку. Слідкуйте за новинами!

CODANE – Танці

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *