CODANE – Резонанс
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

CODANE – Резонанс (Кліп)

Сьогодні, 10 грудня 2018 року, виконавець Codane випустив свіжу відеороботу на пісню «Резонанс». Композиція входить до дебютного альбому «Реалізм», реліз якого відбувся два тижні тому. Матеріалом для кліпу стали зйомки в Чорнобилі та Прип’яті, куди Даниїл, автор проекту Codane, їздив восени.

«Ще до поїздки я вирішив, що буду знімати відеоматеріал для своєї пісні, однак тільки після повернення я відчув, що «Резонанс» найкраще поєднається з настроєм зйомки», – каже Даниїл про новий кліп Codane.

Музичне відео передає усі суперечливі відчуття, які викликає зона відчуження. «Спочатку здається, що там все ніби залишилось без змін – світить осіннє сонце, жовтіє листя на деревах, однак ніхто більш не заселиться в місцевому готелі, не поведе дітей у дитячий садок, а тишу порушують не птахи і люди, а сигнали дозиметра», – коментує свою роботу Даниїл.

Звичайно, тема Чорнобиля не є новою , однак відеоробота «Резонанс» показує, що історія покинутого міста не має бути забутою, особливо сьогодні. І єдине, що може нас вберегти від долі міста-привида, це те найкраще, що є в кожному з нас, про що і йдеться у словах пісні.

Додамо, що у січні Даниїл планує працювати над новим кліпом на ще одну пісню з альбому «Реалізм» і обіцяє, що зовсім скоро Codane можна буде послухати на першому живому виступі.

CODANE – Резонанс
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *