CODANE – Реалізм
Матеріали, Популярна музика, Релізи

CODANE – Реалізм (Альбом)

23 листопада виконавець CODÂNE презентує свій альбом «Реалізм», який став дебютним для Даниїла Міліковського. За словами автора, цей альбом став певним експериментом, в якому він намагався поєднати декілька стилів, серед яких переважає інді-поп, хоча в піснях можна почути і сучасні електронні інструменти.

Формат проекту CODÂNE за час підготовки до релізу альбому теж змінився. Більшість композицій – сольні записи Даниїла, однак альбом включає і три пісні, записані спільно з Анастасією Ярмощук, яка і раніше долучалася до проекту і брала участь у відеокліпах CODÂNE.

«В цей альбом я вклав багато сил і емоцій, намагаючись висвітлити кілька важливих для мене тем, головна з яких- пошук себе. Ми часто шукаємо себе в різних справах, і дуже часто не знаємо де наше місце. Ми міняємо міста, квартири, життя, іноді і друзів , але все одно не можемо найти “місце під сонцем”. Та, іноді, головне – це відпустити минуле і не боятися свого майбутнього, йти вперед і вірити, що рано чи пізно все буде так як і повинно було бути. Саме пісні «Хто ми є», «Відпусти», «Журавель» і «Резонанс» намагаються відповісти на ці питання», – коментує автор.

Також Даниїл каже, що альбом відстоює думку того, що завжди треба залишатися собою, не боятися відрізнятися від інших, робити щось нове без страху осуду. «Адже тільки тоді ми будемо вільними від стереотипів і зможемо почуватися краще. «Реалізм» – це основна пісня в альбомі, і написана однією із перших ще рік тому. Саме вона, як і пісня Sunlight, доносить цей сенс», – додає Даниїл.

Загалом альбом видається досить динамічним, адже тут є як легкі, танцювальні пісні («Танці», Bipolar), так і більш глибокі, в які вкладені приховані сенси.

У вечір прем’єри (23.11) послухати студійні записи пісень, поспілкуватися з Даниїлом і всіма, хто причетний до створення цього дебютного альбому, можна буде на вечірці в барі «Под асфальтом пляж» за адресою: вулиця Ярославів Вал, 33а. Вечір обіцяє бути неймовірно цікавим і теплим.

CODANE – Реалізм

,

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *