CODANE – Де була
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

CODANE – Де була (Кліп)

Молоді музиканти гурту CODANE («Кодейн») записали дебютний україномовний трек під назвою «Де була» і одразу ж відзняли до нього офіційне відео. Режисером кліпу виступив засновник проекту Даниїл Міліковський, а операторську роботу виконав Афанасій Чавдаріді. За словами авторів, сама концепція кліпу дещо відрізняється від ідеї пісні, втім, його посил залишився практично тим самим – два герої ніби відірвані один від одного, живуть в ретро-світі, але у важливі моменти їх об’єднує музика і вони знову разом, пліч-о-пліч. Атмосфера кліпу дещо космічна і водночас кумедна, стилізована під 90-ті.

«Основний задум пісні полягає у заклику цінувати те, що ми маємо, адже інколи ми не звертаємо увагу на тих людей, для яких ми важливі, а помічаємо їх тільки тоді, коли вони йдуть. Героями відео виступили виконавиця пісні і я, як автор проекту. Також я є і режисером цього кліпу», – розповів читачам «Нотаток» Даниїл Міліковський, засновник гурту CODANE.

Він також зазначив, що проект CODANE наразі активно працює над створенням пісень і протягом найближчого місяця планує випустити другу пісню. «Ми експериментуємо зі стилем та звучанням, адже наша музика не є звичною для українського ринку. Зовсім скоро ми вже плануємо випустити перший альбом», – додає музикант.

Українська музика: CODANE – Де була

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Максим says:

    Зайковський десь поряд “йшов і видів то всьо…”)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *