Cloudless – Всередині
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Cloudless – Всередині (Сингл)

На сторінках нашого ресурсу ми вже згадували про два перші сингли електронного проекту Cloudless – пісні «Між Світами» та «Небо на Стелі», а сьогодні готові презентувати заключний передальбомний трек «Всередині».

«Композиція «Всередині» – це відвертий діалог з підсвідомістю. У своїй голові завжди гучніше, ніж на будь-якому рок-концерті. Мільйони думок, відчуттів і процесів роздирають спокій та сфокусованість на дрібні шматки. Тому вкрай важливо не втрачати себе всередині, чути себе, не ховатися в глибинах і дивитись як працює раціональна машина розуму, а керувати механізмом. Мислити, відчувати, жити», – поділився з читачами «Нотаток» Антон Панфілов, учасник дуету Cloudless.

Спочатку цей трек був англомовним та дуже космічним, але у музикантів з’явилося бажання зробити його більш приземленим – це було як порив, як відчуття чи інстинкт, який підказав хлопцям, що пісня має постати перед слухачами саме у такому вигляді.

Цікаво, що весь майбутній альбом Cloudless буде розділений на дві частини. Перша – «на землі», асоціюється з повсякденним ритмом життя, серцебиттям великого міста і живих сердець-батарейок на його вулицях-артеріях. Ця частина має показати, що життя прекрасне, кольорове, насичене радістю і теплом. А друга частина платівки, у свою чергу, розповідатиме, що кожне життя – це безкінечність всесвітів, так само, як і всесвіт – це безкінечність життів.

Українська музика: Cloudless – Всередині

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *