Cloudless – Відчувати
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Cloudless – Відчувати (Сингл)

Учасники дуету CLOUDLESS із радістю діляться з меломанами своєю новинкою під назвою «Відчувати». У новій пісні музиканти запевняють слухачів, що зовсім необов’язково розповідати про свої почуття до людини на кожному куті, не обов’язково робити якісь неймовірні чи навіть безглузді вчинки для неї, а достатньо просто щиро відчувати цей вогонь всередині, хай навіть на відстані. Цікаво, що найближчими днями учасники гурту Антон та Євген візьмуться за зйомки кліпу до цієї композиції про духовну близькість.

«У створенні пісні «Відчувати» нам допомагав Сергій Любинський – чудова людина, розуміння музики яким вартує численних похвал та захоплень. Він працює на студії RevetSound, де ми, власне, записуємося, накопичуємося та зводимося, де відбувається та сама музична магія, яку не соромно показати слухачам. Цього разу ми записувалися поміж Vivienne Mort та Hardkiss, тобто на студії панував дух справжньої сучасної української музики. Цікаво, що загалом Сергій (він же Knob), є саунд-продюсером здебільшого важкої музики, але нам було дуже цікаво принести йому власні нестандартні рішення, можна сказати дуже лайтові рішення, м’які та інколи попсові. І цей експеримент вдався!» – коментують учасники CLOUDLESS.

«У нас була подвійна презентація треку «Відчувати» – спочатку у другому сезоні популярного молодіжного серіалу «Школа», а на наступний день ми вже виклали пісню де тільки можна було. І отримали чудовий фідбек – багато «шазамів», чимало відгуків, переглядів, тощо. Ми дуже раді, що наша пісня почала «заходити» у душі та серця слухачів. Ми були дуже приємно здивовані такою активною реакцією», – додають музиканти.

Нагадаємо, що самий перший сингл проекту, пісня «Між Світами», була також презентована у першому сезоні згаданого телевізійного серіалу. А в епізодах другого сезону, за словами хлопців, взагалі звучав чи не увесь їхній дебютний міні-альбом.

Пісня «Відчувати» – це перший сингл з майбутнього «осіннього за духом» альбому CLOUDLESS, який буде презентовано, щоправда, ближче до весни 2019 року. Але хлопці обіцяють не залишати слухачів надовго без новинок і анонсують реліз наступного синглу вже до кінця осені.

Cloudless – Відчувати

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *