Cloudless – Відчувати
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Cloudless – Відчувати (Кліп)

Гурт CLOUDLESS презентує свій дебютний кліп VDCHVTВідчувати»), який зняв режисер Олександр Шкрабак. На головну роль відео було запрошено акторку телесеріалу «Школа» Іру Кудашову, тим паче що її «серіальна» героїня майже ідеально співпадає з ідеєю кліпу і пісні. За словами учасників колективу, ця пісня про те, що зовсім необов’язково бути з кимось поруч фізично для того, щоб відчувати цю людину. Абсолютно всі почуття, емоції та тепло, які можна відчувати до когось, або отримувати від когось, всі вони знаходяться всередині.

«Ми хотіли передати певний стан самотності нашої головної героїні і зобразити історію про те, як шлях до справжнього кохання пролягає крізь терени самотності. Принаймні, мені здається, що так воно і є. Тобто у кадрі ми показуємо нашу самотню героїню, занурену у свою внутрішню самотність. Ми хотіли зробити якесь цікаве світлове рішення і тому зйомки проходили вночі, на одній із майже занедбаних кіностудій», – розповідає режисер Олександр Шкрабак.

Зауважимо, що зйомки проходили у Київській кіностудії науково-популярних фільмів, де створювалися легендарні мультфільми «Козаки», «Острів скарбів», «Пригоди капітана Врунгеля», тощо.

За словами головної героїні, про гурт CLOUDLESS вона дізналася саме з серіалу «Школа» і дуже зраділа, коли музиканти запросили її до співпраці. «Мені тут дійсно цікаво, адже ця роль по-справжньому глибока. Тобто я не граю просто якусь красиву дівчинку, а граю персонажа зі своєю цікавою внутрішньою історією. Цей образ дуже близький з моєю героїнею у серіалі – Вероніка теж спочатку була досить закритою, такою собі білою вороною. Це у них спільне», – коментує Ірина Кудашова.

Cloudless – Відчувати

Google Play
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *