Cloudless – Сон
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Cloudless – Сон (Сингл)

21 лютого відбулася прем’єра синглу «Сон» від гурту Cloudless. За словами музикантів, це дуже непроста пісня з їхніми внутрішніми переживаннями та власною історією. До речі, композиція вже стала одним із саундтреків до нового сезону серіалу «Школа», прем’єра якого відбудеться незабаром.

«Пісня «Сон» – це просто про складне. Про рідні місця, про теплі спогади, про сім’ю і друзів. У кожного з нас є момент, з якого все почалося. Момент перших невпевнених кроків, перші слова, перша посмішка та рідний запах дому. Це – точка відліку. Початок всього. Моменти та люди, які назавжди залишаються в нашій пам’яті та серцях. Дорогоцінне відчуття, ніби усе це належить лише тобі. Ці моменти неможливо забути, навіть коли ті часи вже давно минули. І наче місто, в якому ти тепер живеш, стає рідним, а може, тобі так тільки здається. На жаль, через багато причин, ми не можемо повернутися в ті часи і знову почути поклик мами з вікна будинку на рідній вулиці “відліку”. Ми не завжди можемо подолати стіни, які будують люди і боїмося знищити все те, що було і лишається святим для тебе. Але ми можемо побудувати сходи із найтепліших спогадів. Відмотати час і знову відчути себе захищеними і оповитими любов’ю.

Адже сенс життя – це цінувати кожну секунду, кожну мить проведену поруч з близькими і друзями. Адже в якусь мить вони можуть опинитися з іншої сторони стіни нашого життя. Цінуй, кохай тут і зараз!» – коментує Антон Панфілов з гурту Cloudless.

Зведення та запис новинки відбувалися на столичній студії Revet Sound.

Cloudless – Сон

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *