Cloudless – Небо на Стелі (Сингл)
Електронна музика, Матеріали, Популярна музика, Релізи

Cloudless – Небо на Стелі (Сингл)

Заінтригувавши вітчизняних меломанів дебютним синглом «Між Світами», учасники електронного дуету Cloudless записали на студії Revet Sound та оприлюднили у мережі свою другу роботу під назвою «Небо на Стелі». Цікаво, що дана композиція початково призначалася для поповнення репертуару попереднього рок-проекту хлопців MYVERSAL, але з різних причин так і не стала офіційним релізом. Звісно, з того моменту трек неодноразово змінив своє звучання і формат, дійшовши сьогодні до слухачів у вигляді літньої позитивної пісні.

Як зазначає автор треку Євген Тютюнник, основна ідея композиції стосується часу і його цінності. «Ми не мали на меті витримати певний формат, але у нас було неймовірне бажання нагадати слухачам, що найцінніше – це їхнє «тут і зараз», що в очікуванні «завтра», «сьогодні» може просто не існувати, а без «зараз» не буде «потім». Всі ми маємо вміти увімкнутися у момент і смакувати його, насолоджуючись до останньої краплі. Наш новий трек «Небо на стелі» має дуже літній настрій, теплу атмосферу і не викликає жодних інших асоціацій, окрім океану, дороги до нього і піску на пляжі», – каже музикант.

Варто додати, що обидва учасники проекту Cloudless вже мають значний досвід роботи у музичній індустрії: Євген Тютюнник (клавіші та вокал), наприклад, свого часу був фронтменом колись культової альт-команди «Тонкая Красная Нить», а Антон Панфілов (клавіші/гітара/бас) зараз є барабанщиком добре відомої групи «Фiолет». Наразі хлопці продовжують активно працювати над спільним подальшим матеріалом для того, щоб восени представити свою дебютну платівку.

Українська музика: Cloudless – Небо на Стелі

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *