Cloudless – Міжсвітами
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Cloudless – Міжсвітами (EP)

Хлопці з Cloudless нарешті поділилися з усіма охочими своїм дебютним ЕР-релізом «Між світами», названим на честь однієї з його композицій. Загалом до свіжої міні-платівки увійшли шість треків (якщо точніше, то п’ять + аутро), загальною тривалістю трохи більше двадцяти хвилин, які претендують стати чудовим саундтреком сонячних весняних днів та супутніх теплих вечорів.

«Друзі, час прийшов, наш перший альбом в мережі! У ньому всі ми, наша щирість і відкритість, час і простір, суть і фантазія. Нехай слова відгукнуться всередині вас, а музика надихне і зігріє!» – пише у Фейсбук вокаліст Cloudless Євген Тютюнник.

«Це дуже важливий день, тому що це наша перша з Євгеном велика робота, серйозний результат довгої творчої діяльності. «Між світами» – це наш перший альбом, який ми придумали, аранжували, записали і звели з найкрутішим Сергієм Любинським (Knob) на його студії REVET SOUND. Дуже вірю в те, що нашу музику почує вся країна і не тільки. Я хочу, щоб ви почули і розпізнали щирі думки у нашій (а тепер і вашій) музиці. Ми не вміємо робити «щоб усім сподобалося», «на замовлення». Ми просто відобразили у музиці все те, що є в нас самих. Це я і називаю – творчість. Це те, до чого я несвідомо йшов з 2001 року, коли вперше почав вивчати музику. А тепер, в 2018 році, усвідомлено показую перший альбом», – додає Антон Панфілов (бас-гітара).

Станом на сьогоднішній день, ЕР «Між світами» можна не тільки придбати чи послухати онлайн, але ще й отримати безкоштовно від самих музикантів, відповівши на декілька простих запитань за наступним лінком.

Українська музика: Cloudless – Міжсвітами

Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»


Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Андрій says:

    Приємна музика

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *