Cloudless – Між Світами
Електронна музика, Матеріали, Релізи

Cloudless – Між Світами (Сингл)

Поєднати у музиці атмосферу 80-х, електронне звучання, вінтажні сінти та вкраплення живих інструментів – все це завдання нового сміливого експерименту двох столичних музикантів (Євгена Тютюнника та Антона Панфілова), які назвали свій творчий тандем Cloudless. За словами учасників формації, у їхніх треках слухач зможе віднайти неочікуване сплетення романтики, електронного груву та ліричної гітари, а розпочинати дані шукання можна вже зараз, взявши за основу для пошуків дебютний трек «Між Світами».

«Наш дебютний сингл, що отримав назву «Між Світами», сповнено легкістю і покликано збалансувати нескінченний потік життєвих подій. Адже протягом життя ми постійно робимо зусилля: вчимося ходити, дихати, жити, шукаємо світло, якого інколи так не вистачає. Цей трек стане своєрідним маяком на життєвому шляху кожного, хто зможе його відчути і, врешті-решт, знайти своє світло. Історія пісні – суцільні збіги. Одного вечора музика раптово з’явилася з домашньої імпровізації, простого награвання нот на гітарі. Вже вранці гітара аккомпонувала голосу та ліриці, народженій просто у вагоні київського метро. Згодом додалися деталі і хоча хронологічно це була вже не перша пісня гурту, вона видалася настільки живою і романтичною, що ми без сумнівів вирішили показати її першою», – розповіли «Нотаткам» учасники Cloudless.

Наразі гурт планує продовжити поступово знайомити слухачів із наступними синглами, що згодом увійдуть до повноформатного альбому, а також підготувати декілька відеокліпів. Презентація альбому планується на осінь, саме тоді гурт можна буде побачити на концертних майданчиках столиці та всієї країни.

Українська музика: Cloudless – Між Світами

Завантажити


Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *