Cloudless – Між Світами
Електронна музика, Кліпи, Матеріали

Cloudless – Між Світами (Lyric відео)

Порція електронної романтики під назвою «Між Світами», яку поціновувачі української музики минулого тижня додали до своїх плей-листів завдяки дебютантам з гурту Cloudless, отримала своє візуальні втілення. Саме так, перший оприлюднений трек столичного проекту став також і першим роликом його офіційної відеографії, задавши високу планку для подальшої творчості хлопців. Режисер, розробка концепта, пост продакшн сьогоднішньої новинки – Михайло Бабак.

«Ми раді поділитися дебютним відео гурту Cloudless. Це саме той випадок, коли музика, тексти та відео говорять мовою серця. Сподіваємося, що під час перегляду ви відчуєте атмосферу легкості та невимушеності, яку ми створювали для вас. Композиція «Між Світами» – це, в першу чергу, заклик забути, хоча б на деякий час, про усі нагальні проблеми. Ми завжди можемо побачити світло. Потрібно лише відкрити серце та шукати, навіть, якщо це світло десь Між Світами. Нехай кожен створить для себе той світ, у якому йому затишно, світ, де все наповнено коханням», – кажуть музиканти Cloudless.

Варто також зазначити, що прем’єра ролика відбулася вчора, в етері українського музичного телеканалу М2, а сьогодні, 13 червня 2017 року, кліп став доступним для перегляду усім користувачам соціальних мереж.

Українська музика: Cloudless – Між Світами

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *