Cloudless – Маяк
Матеріали, Популярна музика, Релізи

Cloudless – Маяк (Альбом)

Трохи більше року тому відбувся реліз дебютної міні-платівки від хлопців з indie-pop гурту Cloudless, а сьогодні вони вже готові відрекомендувати вам її наступника – альбом «Маяк», що вмістив у себе вісім треків загальною тривалістю близько 25 хвилин. Видавець – лейбл «Много Воды».

«Наступний крок зроблено. Сьогодні наш «Маяк» освітить твій берег. Цей альбом про кожного з нас. Історія, яка траплялася з кожним, яка селилася в сотнях згаслих поглядів і запалювала їх новими променями життя. Тож хай кожен знайде свій маяк на шляху крізь океан буття. Приємного занурення», – йдеться у прес-релізі до платівки.

Через усі композиції проходить загальна сюжетна лінія. Історія ліричного героя, який пережив втрату орієнтирів і крізь непростий екзистенціальний пошук вийшов на світло, щоб знайти порятунок у любові близької людини. Звідси символ маяка, що вказує шлях і стає ключем до порятунку.

«Нехай кожен знайде свій маяк на шляху по океану буття», – каже фронтмен Cloudless Женя Тютюнник.

«Сьогодні відбувся реліз нашого нового альбому «Маяк»! Це робота, яку ми почали позаминулого літа з пісні «Течія», яку ви також почуєте в альбомі. «Маяк» – це історія кохання, боротьби і пошуку себе. І в цій історії кожен з вас зможе впізнати себе. Наша музика пройшла довгий шлях, від думки до цілого альбому», – коментує Антон Панфілов з Cloudless.

Зауважимо, що нова робота Cloudless наділена вражаючим хітовим потенціалом – більше половини композицій претендують на гарячу ротацію на радіо. Особливо виділяються літній романтичний дует «Ми Одне» за участі Яни Шемаєвої (багатьом відомої як Jerry Heil), бадьора, фестивальна «Течiя» і ейфорійний хіт «Свiт завмірає».

Разом з прем’єрою альбому Cloudless також анонсують сольний концерт. Він відбудеться 14 листопада у клубі Atlas (Київ). Квитки вже у продажу.

Cloudless – Маяк
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *