CLOUDLESS & Jerry Heil - Ми Одне
Електронна музика, Живі виступи, Кліпи, Матеріали

CLOUDLESS & Jerry Heil – Ми Одне (Відео)

Гурт CLOUDLESS поділився новим лайв-відео до пісні «Ми Одне», у роботі над якою взяла участь Jerry Heil. За словами авторів, дана композиція присвячується усім «своїм людям», всім тим, хто нас оточує, надихає, дає сили та завжди підтримує.

«З Яною Шемаєвою (Jerry Heil) нас випадково познайомила Лілія Слюсар зі словами: зробіть щось разом. Випадок – те, що супроводжує нас із самого початку. Після першої зустрічі залишалось ще місяці три до початку запису альбому «Маяк» на студії Revet Sound. На нас чекало ще багато роботи з аранжуванням, підготовкою до запису, години репетицій матеріалу з альбому та всього кілька годин репетицій із Яною. Ми достатньо швидко підготувались до дуетної пісні. Нас дуже вразило, як круто Яна володіє своїм голосом та як швидко знаходить найцікавіші музичні ідеї.

Ідея зняти лайв на «Ми Одне» з’явилася одразу після запису пісні. Локацією для зйомок одразу обрали студію Istok. На підготовку та зйомку нам вистачило чотири години. В цьому нам допомогла професійність режисера-оператора Євгена Козенко та другого оператора Mariika Mint. Маша знімала на VHS-камеру, яка додала відео ретро-шарму», – кажуть музиканти CLOUDLESS.

Нагадаємо, що дана композиція увійшла у свіжий студійний альбом команди, про який ми розповідали читачам «Нотаток» напередодні.

CLOUDLESS & Jerry Heil – Ми Одне
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *