CLOUDLESS – Думки
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

CLOUDLESS – Думки (Кліп)

Гурт Cloudless, який пережив у 2020 році шалені творчі перипетії, після карантинної паузи повернувся з гучною прем’єрою синглу «Думки». Першими пісню почули глядачі відомого телевізійного проєкту «Супер Топ-модель по-українськи».

Ще на початку року вони починали нову сторінку в історії гурту. Оновлений бенд, чия музика лунала в безлічі українських шоу та серіалів, розірвали національний відбір на Євробачення разом із новим вокалістом Юрою Каналошем. Блискучий хіт Drown Me Down охоче брали в ротацію радіостанції, хлопці планували тур українськими містами та перший масштабний сольник. Усе перевернула шкереберть пандемія: Cloudless відмінили амбітні плани та втратили вокаліста. Однак не сіли склавши руки, а в чергове кинулися творити нову історію гурту, і в них усе вийшло. Завдяки Київ ФМ музиканти знаходять новий «Голос Для Cloudless» Василя Демчука, а до гурту приєднується новий барабанщик Олександр Ковачов. Далі — довгі і продуктивні репетиції і нарешті нова робота колективу.

Музиканти вирішили презентувати слухачам нову пісню особливим чином: вперше трек прозвучав у шостому випуску шоу «Супер Топ-модель по-українськи», а вже 27 листопада з’явився на всіх медіа-платформах у двох версіях — україномовній та англомовній.

Так само як пісня має два варіанти, у двох варіаціях зняте й відео на неї. І якщо візуалізація україномовної «Думки» потішить глядачів естетично, то Slow має вразити їх відвертими кадрами.

«Жити в моменті й цінувати те, що в тебе є, це один з уроків, який ми засвоїли з початку пандемії. Участь у нацвідборі на Євробачення дало нам потужне прискорення, ми лізли зі шкіри геть, щоби відповідати тому, що відбувається. Та пандемія не те щоби зупинила рух — вона звела до мінімуму наші досягнення на початку року. Ми вирішили переключитися на більш спокійний режим і нікуди не рватися, що й відзначилося на нашому новому релізі. Сподіваюся, люди це відчують», — коментує засновник гурту Антон Панфілов.

Режисером нового відео Cloudless став молодий митець Олександр Євтушенко. У кліпі він розповідає історію дорослішання молодої дівчини, проілюструвавши п’ятнадцять років її життя. Цей шлях режисер зобразив одним днем від світанку до заходу сонця.

«Перипетії подій, котрі відбуваються з героїнею, змінюють її психологічно, роблячи сильнішою та стійкішою перед нашим світом. А злиття з природою дарує сили йти далі своїм шляхом. Не хотілося б одразу розкривати всі карти та розповідати про сенс, котрим я наділив деякі зі сцен, адже моя мета — дати можливість кожному глядачеві побачити в них щось особисте і трактувати по-своєму», — пояснює Олександр Євтушенко.

CLOUDLESS – Думки
Придбати трек
Підтримати «Нотатки»
CLOUDLESS – Slow

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *