Cloudless – Бувай
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Cloudless – Бувай (Кліп)

Учасники гурту CLOUDLESS зняли свій останній (?) кліп. Відеоробота музикантів «Бувай» стала для команди фатальною, адже після неї зі складу колективу вийшов вокаліст Женя Тютюнник.

Женя Тютюнник свій відхід з групи коментує дуже коротко: «Кілька років поспіль CLOUDLESS були дуже важливою сторінкою в моєму житті. Я вкладав в цей гурт всього себе, але наші шляхи розійшлися. Бажаю хлопцям, щоб у них все було добре».

За словами музикантів CLOUDLESS, трек для екранізації було вибрано практично рандомно. Спочатку вони хотіли зняти кліп на іншу пісню, але через певні обставини в останній момент потрібно було її поміняти. Врешті-решт було обрано сааме «Бувай».

«Ми й уявити не могли, що ті події та емоції, які переживає головний герой кліпу, насправді стануть нашою реальністю. Пошук себе і боротьба, сумніви, безвихідь і паніка. Через все це ми пройшли, коли з певних причин попрощалися з нашим вокалістом. Хоч і припинити існування гурту в такому вигляді було нашим спільним рішенням, але такі події – завжди стрес», – коментує один з творців CLOUDLESS Антон Панфілов.

Кліп знімали на Київському морі з раннього ранку до пізнього вечора. Локацію обрали невипадково, адже потрібно було оперативно зняти контрастні сцени з найчеснішими емоціями. Захід сонця на кромці Київського моря, засохлі дерева і пісок перебували в півсотні метрів один від одного. Режисер відео – Олександр Добрев, на чиєму рахунку співпраця з ONUKA, The Maneken, SunSay, Дашею Астаф’євою та іншими артистами.

«Я знайомий з Сашком дуже давно, мені подобаються його кліпи і його бачення в цілому, атмосфера робіт. Давно думав з ним співпрацювати і ось настав час. Не випадково, що Саша виступив режисером і оператором такого фатального кліпу», – говорить Антон Панфілов.

Режисер-постановник і автор хореографії – Діана Циба. Примітно і те, що в кліпі практично немає жодної заготовленої зв’язки, танцюристи в кадрі імпровізують і діляться тими емоціями, які відчувають в той момент.

«Зйомки були досить екстремальними – всіх танцюристів сильно покусали мурашки, а колючки в піску кололи ноги так, що ще кілька днів всі діставали занози зі стоп. Сцени в воді знімали в кілька дублів, актриса замерзла, її покусали комарі, але кожен раз вона заново входила в роль і продовжувала танцювати. Ми працювали, як в останній раз, – згадує Антон Панфілов. – Але, якщо чесно, навіть подумати не могли, що цей раз і насправді стане останнім. Я більш, ніж впевнений – зовсім скоро ви почуєте CLOUDLESS в трохи іншому складі. Ми не збираємося закривати групу, нам є що сказати вам всім».

Нагадаємо, що гурт CLOUDLESS був створений в 2017 році. На рахунку музикантів два альбоми, сингли, лірик-відео і кліпи. Їх треки добре відомі широкому загалу, адже вони звучать в серіалах «Школа», «Папанькі», «Сидоренки-Сидоренки», фільмі «Зустріч однокласників» і численних розважальних шоу – «Хата на тата», «Кохання на виживання», «Чотири весілля», «Зважені та Щасливі».

Cloudless – Бувай
Cloudless y FB

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Дмитро says:

    Тільки сьогодні подумав про те, що музика Cloudless дуже крута, нарешті наша музика розвивається і радує. І ви, хлопці, це підтверджуєте! Дякуємо! Крутий саунд!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *