Cigarettes After Sex – Cry
Закордонна музика

Cigarettes After Sex – Cry (Альбом)

У даний час існує не так багато гуртів, які можуть так пронизливо виконувати тихі пісні-колискові, як Cigarettes After Sex у своєму новому альбомі Cry. Тут немає пафосу, показухи і дешевого хайпу – тільки романтика.

Похмурі текстури, як і в дебютнику команди, були піднесені, немов з найтемніших куточків мрій поп-музики. Якщо ви віддаєте перевагу мелодійності та м’якості ритму, Cigarettes After Sex є однією з найбільш приємних для сприйняття команд останніх років.

Новий альбом Cigarettes After Sex не видає нам нових фішок, звуків і одкровень. Більш того, ці хлопці продовжують гнути свою лінію і у них це дуже добре виходить. Ми отримали саме те, чого і чекали від них: ніжність, легку еротику і оксамитовий голос Грега Гонзалеса.

«Звук цього запису повністю пов’язаний для мене з іспанським островом Майорка. Зрештою, я розглядаю цей запис як фільм. Він був знятий у цій приголомшливій, екзотичній місцевості, і він скріплює всі персонажі та сцени разом. Але, врешті-решт, все це стосується романтики, краси та сексуальності. Це дуже особисте оповідання про те, що означають для мене ці речі», – сказав фронтмен гурту Грег Гонсалес.

Cigarettes After Sex – Cry

Весь альбом Cry, рівно як і попередній, буквально пронизано нитками чуттєвості і непідробної щирості, немов тобі на вухо шепоче по-хорошому ностальгічна колискова. Реліз слухається на одному диханні і його зовсім не хочеться переривати. Кожна пісня легко і невимушено переливається в іншу, немов м’яка і до непристойності оксамитова річка.

У Cigarettes After Sex вийшла відмінна платівка, настільки ж прекрасна, як і попередня. М’яка перкусія, бас, що ступає, немов навшпиньках, неймовірно граціозна гітара – тут все рівно на своїх місцях.

Cigarettes After Sex – один з найбільш романтичних колективів за останні кілька років. Такої музики зараз дуже мало, за що групі можна пробачити неминучі самоповтори, за які її багато хто лає. Запалюйте свічки і проведіть вечір зі своєю коханою людиною під Cry – не пошкодуєте.

Cigarettes After Sex – Cry

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *