Chychanovsky & LETAY - Сонце спатоньки зове
Кліпи, Матеріали, Популярна музика

Chychanovsky & LETAY – Сонце спатоньки зове (Відео)

Музичний продюсер Євген Чичановський (Chychanovsky) та виконавець Ілля Резніков (LETAY) прийняли рішення взятися до спільної роботи під назвою «Сонце спатоньки зове», яку запланували ще декілька років тому, після релізу попереднього спільного треку «Серце Козака». Як і минулого разу, музиканти поклали в основу пісні слова Тараса Шевченка з його вірша «За сонцем хмаронька пливе».

«Я вибрав твір Тараса Шевченка «За сонцем хмаронька пливе» і музика до цих слів почала народжуватися практично одразу ж. Я взявся за запис вокалу, створив мінімалістичний акомпанемент і надіслав все це Євгену. А він вже, у свою чергу, зробив, на мою думку, просто чудове аранжування», – поділився Ілля LETAY.

«Робота над створенням аранжування пісні «Сонце спатоньки зове» видалася дещо містичною. Збережений проєкт тричі не відкривався і мені довелося тричі розпочинати все з чистого аркушу. Можливо це технічні аспекти, можливо езотеричні, а може, навіть, психосоматичні, але я над усім цим довго не розмірковував, а просто насолоджувався роботою та її результатами», – додає Євген Chychanovsky.

Після того як Євген завершив роботу над аранжуванням, Ілля вирішив дописати куплет для фінальної частинки композиції та додати його до вічних слів Тараса Григоровича.

«Врешті-решт ми отримали казку про добро та зло, але, якщо уважно прислухатися до неї, можна віднайти там і інші сенси, неймовірно резонуючі з усім тим, що наразі відчуває кожен українець. І все це через двісті років, після написання вірша Шевченка», – підсумував Ілля.

Chychanovsky & LETAY – Сонце спатоньки зове
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *