Chychanovsky feat. DI – Ой не ходи у темний ліс
Електронна музика, Етно та фольк, Кліпи, Матеріали

Chychanovsky feat. DI – Ой не ходи у темний ліс (Кліп)

Саунд-продюсер та музикант Chychanovsky (повне ім’я Євген Чичановський) презентує нову містичну роботу «Ой не ходи у темний ліс», участь у якій також взяла співачка Діана Королюк на псевдо DI. Режисером свіжого кліпу виступив Влад Петриченко.

За словами авторів, з давніх давен ліс тримає у собі дивні таємниці та власну казку, у якій Мавки своєю вродою заманюють та гублять молодиків, а дух лісу Чугайстер допомагає їм у цьому. «Головною ідеєю треку та відео «Ой не ходи у темний ліс» є відродити та показати український фолькльор у 2019 році. Закликати людей пам’ятати про свій «світлий» та місцями «темний» фолькльор. Берегти свою культуру та показати, що завжди добро перемагає зло. Ідея даної роботи народилась під впливом переглядів фільмів «Тіні забутих предків», «Вій», «Олекса Довбуш», а також від казок і легенд українського фолькльору», – коментує для «Нотаток» Chychanovsky.

Кліп знімали в «Чорному лісі» неподалік містечка Калуш, Івано-Франківської області, що є живою пам’яткою діяльності українського повстанського руху у 1943-1950-х роках.

Chychanovsky feat. DI – Ой не ходи у темний ліс
Chychanovsky y FB
DI y FB
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *