Чур - Лихо (Перевидання)
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Чур – Лихо

Херсонський фольк-метал гурт “Чур” зробив подарунак слухачам у вигляді ремастеринга свого другого альбому під назвою “Лихо“. Платівку, яку багато хто вважає дуже знаковою як для гурту, так і для української важкої фолькової музики вцілому, було цьогоріч перевидано із значними поліпшеннями у якості звучання і запису. Даний реліз можна безкоштовно завантажити на офіційному сайті “Чур“, проте кожен небайдужий до україніської музики може підтримати виконавців матеріально, придбавши альбом “Лихо” за довільну суму за наступним посиланням.
Перше видання другого студійного альбому херсонських музикантів відбулося у 2009-му році і викликало хвилю жвавого обговорення серед прихильників даного музичного стилю та звичайних меломанів. Диск значно відрізняється від перших релізів гурту насамперед своєю багаторгранністю, притаманною, проте трохи оновленою загальною стихією матеріалу і наявним музичним резонансом із першим альбомом “Брате Вітре”. У новому релізі учасники гурту відійшли від класичної моделі фольк-металу, зробивши акцент на здебільшого дещо мінорній атмосфері альбому, яка в результаті стала особливою характерною рисою “Чур“.
Перемістивши на перший план різноманітні акустичні інструменти, серед яких ліра, сопілка, клавіші, гітара та інші, учасники гурту змогли досягти дійсно етнічного звуку, підкріпленого харктерними про-слов`янськими текстами пісень, що вдало доповняються звучанням більш звичних для рок-музики гітар і ударних інструментів. “Чуру” вдалося відтворили особливу стародавню атмосферу у звучанні, використовуючи сучасні методи і свої нестандарті погляди на музику.
Варто зазначити, що минулого року гурт презентував свою спільну роботу із колегами з pagan-колективів “Опричь” (Росія) та “Пярэварацень” (Білорусь), у вигляді спліт-альбому “Триединство”. Диск вмістив у себе по три композиції від кожної з формацій, які раніше офіційно не видавалися і були знайомі лише відданим прихильникам гуртів. “Чур” представив на імпровізованій компіляції пісні “Ой, там на горі”, “Через рiчку, через гай (Ластiвка)” та “Ой, у полі криниченька”.

 
[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/playlists/18228749″ params=”color=282727&auto_play=false&show_artwork=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *