Чумацький Шлях – Вгору Йдеш
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Чумацький Шлях – Вгору Йдеш (Сингл)

Нова пісня гурту «Чумацький Шлях» мотивує не зупинятись та йти вперед.

Гурт «Чумацький Шлях» презентував новий сингл, який має назву «Вгору йдеш». Пісня досить жорстка та динамічна: її характер передає емоції важкого сходження на гірську вершину.

«Ми досить довго готували цю пісню, і воно було того варте. Ми створили одну з найпотужніших пісень, від якої в нас самих мороз іде по шкірі. Ми сподіваємось, що наші слухачі це теж відчують. «Вгору йдеш» − це мотивація, це заклик не опускати руки навіть тоді, коли вже здається, що виходу немає», − розповів вокаліст «Чумацького Шляху» Сергій Строян.

Сингл був записаний на студії «ФДР» за участі звукорежисера Ярослава Вільчика. Пізніше гурт «Чумацький Шлях» обіцяє оприлюднити також і кліп на пісню «Вгору йдеш», режисером якого став Віктор Скуратовський.

Нагадаємо, що не так давно у мережі було оголошено ім’я нового вокаліста культового гурту «Тартак», яким став Сергій Строян з «Чумацького Шляху». Втім, шукати нового фронтмена чи, тим паче, взагалі припиняти своє існування хмельницька команда не планує – Сергій має на меті спробувати поєднувати ці дві іпостасі без применшення значимості жодної. Власне, ще одним підтвердженням цьому і став новий трек «Вгору йдеш».

Чумацький Шлях – Вгору Йдеш
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *