Чумацький Шлях – Вгору йдеш
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Чумацький Шлях – Вгору йдеш (Кліп)

Учасники гурту «Чумацький Шлях» спробували себе у ролі альпіністів у новому відео.

Гурт «Чумацький Шлях» презентував мотиваційний та динамічний кліп на пісню «Вгору йдеш». Яскраві образи, альпіністське спорядження та шалені падіння з висоти створюють справжню атмосферу екстріму. Також у кліпі використані реальні кадри сходженнь на гору Еверест альпіністами на початку 20 століття.

Режисером відео став відомий кліп-мейкер Віктор Скуратовський. «Довгоочікувана прем’єра кліпу «Вгору йдеш»! Дякуємо Віктору за режисерську роботу та максимальну віддачу у процесі створення кліпу. Дякуємо всім хто брав участь та допомагав реалізувати всі задумані ідеї. Приємного перегляду!» – коментує фронтмен команди Сергій Строян.

«Зйомки кліпу «Вгору йдеш» відбулися за декілька тижнів до початку карантину, і ми планували презентувати відео ще до кінця весни, але всі плани наламались. Під час зйомок ми падали з висоти, нас обливали холодною водою, ми задихались від пилу, але це все було того варте. «Вгору йдеш» – це найкрутіша наша відеоробота, яка зачепить кожного, адже всі ми з дня у день піднімаємось на свою вершину, в якийсь момент з неї падаємо, але набираємось сил і знову йдемо вгору», – кажуть музиканти гурту «Чумацький Шлях».

Чумацький Шлях – Вгору йдеш
Придбати
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *