Чумацький Шлях – Одинак
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Чумацький Шлях – Одинак (Лірик-відео)

«Новий сингл «Одинак»! Цей день ваші сусіди запам’ятають надовго!» – обіцяють музиканти гурту «Чумацький Шлях».

Сьогодні, 28 лютого 2019 року, колектив презентує нову версію своєї раніше оприлюдненої в акустиці пісні «Одинак». Акустичний трек був почутий публікою на початку січня і отримав гарячу підтримку слухачів. Тому тепер музиканти вирішили додати важких гітарних рифів і синтетичних звуків до початкового варіанту, в результаті чого «Одинак» отримав нове змістове наповнення і потужне мелодійне звучання.

Окрім самої пісні, у рамках релізу також було презентовано лірик-відео авторства Sopilchar Video.

«Сенс пісні проникає досить глибоко, та розкриває тему внутрішнього стану людини, в який ніхто не може зазирнути. Мова йде про наші сни, тільки там ми завжди наодинці. У цьому схожому на віртуальний світ стані кожен може бути ким завгодно, де завгодно та з ким завгодно, але тільки прокинувшись, ми усвідомлюємо, що це була лише ілюзія. Але ніхто не гарантує, що реальність не є таким самим сном», — розповів вокаліст «Чумацького Шляху» Сергій Строян.

Сингл «Одинак» був записаний на студії ФДР за участі звукорежисера Ярослава Вільчика. Автором обкладинки для релізу стала Наталка Сойко. Окрім самої пісні, вже за кілька днів музиканти обіцяють презентувати відеокліп на акустичну версію треку.

Чумацький Шлях – Одинак
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *