Чумацький Шлях – Одинак
Живі виступи, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Чумацький Шлях – Одинак (Відео)

Зовсім нещодавно хлопці з гурту «Чумацький Шлях» поділилися з меломанами своїм новий потужним синглом «Одинак», а наразі пропонують до ознайомлення офіційне відео до його акустичної варіації. Зйомки ролика проходили у хмельницькому арт-центрі MASLO.

«В нашій творчості дуже багато спонтанних рішень, які зазвичай переростають у щось нове та цікаве. Так само вийшло і з акустичною версією пісні «Одинак». Ми просто подумали, що можна спробувати її зіграти по іншому і то виявилась гарна ідея. Під час прем’єри синглу «Одинак» у своєму оригінальному (важкому) звучанні, ми пообіцяли своїм слухачам, що буде записана і акустична версія. А для того щоб сприйняття пісні в акустиці було ще чіткішим, вирішили зняти відео. Для локації ми обрали картинну галерею і для того, щоб почати зйомки, нам потрібно було зняти всі полотна, а потім повісити їх на те ж саме місце. Добре, що працівники галереї мали схему розміщення усіх картин, бо ми б довго такий пазл складали:) Також спонтанна ідея була знімати відео з одного дубля, щоб потім у глядача була можливість роздивитись кожного з музикантів і побачити наші емоції. Ідея пісні передбачала у відео мінімалізм та простоту, тому ми одразу розуміли, яку картинку хочемо отримати. Оператором виступив Ілля Сопілчар, з яким ми зняли багато наших кліпів», – розповів «Нотаткам» фронтмен гурту «Чумацький Шлях» Сергій Строян.

Він також зазначив, що наразі команда працює над новим альбомом, а також планує створити ще й повноцінну акустичну програму, з якою потім буде виступати. Слідкуйте за новинами!

Чумацький Шлях – Одинак
Google Play
iTunes
Підтримати «Нотатки»

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *