Чумацький Шлях (CH.SH) — Було-Буде
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Чумацький Шлях (CH.SH) — Було-Буде (Відео)

Гурт «Чумацький Шлях» (CH.SH) презентує новий сингл «Було-Буде», який увійде до майбутнього альбому. Пісня розповідає про циклічність нашого життя. Про те, що все має своє продовження. Найкраще ці процеси пояснює фізика та усім відомий «Закон збереження енергії». Енергія не виникає з нічого і не зникає в нікуди, а може лише перетворюватись з однієї форми на іншу.

Основу композиції було створено ще у 2020-му році вокалістом Сергієм Строяном та гітаристом Євгеном Богуцьким шляхом експериментів та пошуку нового електронного звучання. А у 2023-му році хлопці разом із саундпродюсером Максимом Паюком вирішили доробити цю пісню, щоб подати її на конкурс Євробачення 2024.

Чумацький Шлях (CH.SH) — Було-Буде

«Було-Буде» виходить в люди одночасно з чорно-білим кліпом, що зняв та змонтував Ілля Сопілчар, з яким команда співпрацює вже не вперше. Текстову анімацію до відео створив Максим Мальцев. Над обкладинкою до синглу працювала Поліна Строян.

В рамках релізу музиканти спільно з «Фонд Людей» проводять збір на евакуаційний квадроцикл для медиків з 33 ОМБР. Ціль – 140 000 тисяч гривень.

Чумацький Шлях (CH.SH) — Було-Буде
Музичні платформи

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *