Чумацький Шлях – Заховаюсь
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Чумацький Шлях – Заховаюсь (Сингл)

До вашої уваги свіжий сингл від хмельницького етно-рок колективу «Чумацький Шлях» під назвою «Заховаюсь». Ця пісня сталою другою оприлюдненою композицією з майбутнього альбому гурту, над яким музиканти наразі активно працюють. Трохи раніше, напередодні дня Святого Миколая, учасники гурту виклали у мережу ще один новий трек «Дід Панас».
Як розповіли учасники «Чумацького Шляху», пісня «Заховаюсь» була написана під впливом всіх тих факторів, які останнім часом оточують нас з усіх боків і тиснуть так, що хочеться на якусь мить сховатись для того, щоб знайти відповіді на постійні запитання, які просто таки кричать у наших головах.
У одному зі своїх інтерв’ю, фронтмен гурту Сергій Строян розповів, що під впливом сьогоднішньої надскладної ситуації у нашій країні була написана не одна композиція, а одразу декілька. За його словами, зараз музикантам потрібно грати те, що у перспективі дійсно об’єднає та підтримає людей. «Творчість під час війни можлива, вона, як допомога втриматись людям, щоб не з’їхати з глузду. Саме тому музиканти, незважаючи на напругу, все одно щось роблять. І для цього, напевне, ми й існуємо», – розповів він.
Тож чекаємо на нові мотивуючі пісні гурту та на другий студійний альбом «Чумацького Шляху». Дебютна ж платівка формації наразі доступна для прослуховування за наступним посиланням.
[soundcloud url=”https://api.soundcloud.com/tracks/187937344″ params=”auto_play=false&hide_related=false&show_comments=false&show_user=false&show_reposts=false&visual=true” width=”100%” height=”450″ iframe=”true” /]

Вам також має сподобатись...

1 коментар

  1. Дмитро says:

    Чимось на Карну схоже.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *