Чумацький Шлях – Віддай
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Чумацький Шлях – Віддай (Сингл)

Хмельницький колектив «Чумацький Шлях» сьогодні презентує новий сингл, який має назву «Віддай». Пісня записана на київській студії ФДР за участі звукорежисера Ярослава Вільчика. Обкладинку до синглу намалював Дмитро Юрченко.

За словами музикантів, композиція «Віддай» має глибокий сенс та власну історію. «У пісні «Віддай» йдеться про той час, який ми не в змозі контролювати, адже ніхто точно не знає, чи буде завтра у нас можливість завершити справи, відкладені на потім. У тексті використані прості та зрозумілі всім слова, що дають можливість слухачу з перших рядків осягнути ту ідею, яку ми хотіли донести. «Віддай» – це перший презентований сингл, який потрапить до нашої майбутньої платівки. Звучання має помітну відмінність від наших попередніх пісень, насамперед, через знижений гітарний стрій та експерименти з електронним саундом», – йдеться у прес-релізі.

До речі, маємо чудові новини для поціновувачів «Чумацького Шляху» зі столиці – 22 квітня у київському Docker Pub музиканти презентують свою нову концертну програму, наповнену музичними сюрпризами та новинками. Але ще до цього альтернативна команда візьме участь у фестивалі «Дикі Музики», який відбудеться 24.03 у клубі MonteRay, де разом із хмельничанами також виступатимуть Karna, Omana та інші.

Українська музика: Чумацький Шлях – Віддай

Google Play

.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *