Чумацький Шлях – Самурай
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Чумацький Шлях – Самурай (Альбом)

Перед вами результати майже річної роботи музикантів хмельницького гурту «Чумацький Шлях», які зовсім нещодавно трансформувались у другу студійну платівку колективу під назвою «Самурай». Новий альбом вмістив у себе вісім авторських треків та одну кавер-версію пісні «Тартака», що разом із ще декількома свіжими композиціями була раніше оприлюднена у якості інтернет-синглу.

«Днями ми презентували наш другий альбом і для нашого гурту то визначна подія, адже робота над альбомом – це справа не з легких. Ми витратили майже рік, щоб отримати саме такий результат. Сподіваємося, що слухачі оцінять нашу роботу», – розповів «Нотаткам» лідер гурту Сергій Строян.

Запис платівки «Самурай» проходив на франківській студії звукозапису Frost Magnetic Records під керівництвом Олега Мороза. Так само, як і дебютний повноформатник під назвою Lorela, новий диск доступний для вільного завантаження всім бажаючим, але якщо ви дійсно бажаєте висловити свою подяку музикантам «Чумацького Шляху», обов’язково придбайте ліцензійний контент за допомогою Google Play чи iTunes, де він з’явиться вже найближчим часом. Також незабаром існуватиме можливість замовити власну копію фізичного компакт-диску «Самурай» безпосередньо у музикантів.

Зокрема, зробити це ви зможете під час виступів CH.SH у вашому місті під час туру на підтримку нового альбому. Наразі графік виступів включає у себе дев’ять міст України. Слідкуйте за новинами та анонсами у соціальних мережах.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *