Чумацький Шлях – Не буди
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Чумацький Шлях – Не буди (Кліп)

Оце я розумію атмосферна робота! Новий кліп гурту «Чумацький Шлях» на пісню «Не буди» – це справжнісінький індастріал по-українськи, або ж варіації на тему атмосфери похмурої вітчизняної готики. Свіжий ролик гурту з міста Хмельницький вкотре доводить одну просту тезу щодо того, що зняти кліп на гарному рівні можна і не володіючи якимось захмарним бюджетом на зйомки – головне обрати вірний підхід.

Зйомками новопредставленого відео на пісню «Не буди» займався сопілкар гурту «Чумацький Шлях» Сухий Ілля. «Героїнею стала Анастасія Савчук, знімав кліп наш сопілкар Сухий Ілля, тому нам було легко налаштуватись на взаєморозуміння і вдосталь експериментувати з відео до тих пір, поки ми не отримали запланований результат.Для нас головною метою було передати емоції і суть самої пісні, тому ми багато працювали над образами, сюжетом і місцем зйомок, навіть погоду ми чекали ту, яка б якнайкраще нам підійшла для картинки», – розповів «Нотаткам» лідер «Чумацького Шляху» Сергій Строян.

Сама пісня «Не буди» увійшла до останнього студійного альбому гурту під назвою «Самурай», який побачив світ близько півроку тому. Тематика композиції – страшний голодомор, який залишив великий чорний слід в історії нашого народу. За словами учасників колективу, всі вони відчували велику відповідальність, адже чудово розуміли, що обравши таку тему для свого твору, вони просто-таки були зобов`язані у пісні та у кліпі передати максимально щирі та правдиві емоції.

Після інтернет-презентації кліпу, учасники «Чумацького Шляху» одразу ж почали планувати сюжети своїх наступних офіційних роликів, а також, звісно, і загальну концепцію свого третього студійного альбому. Але предметна робота над всім цим, скоріш за все, буде розпочата вже ближче до осені, адже літо – пора великих фестивалів, у яких музиканти CH.SH планують взяти активну участь.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *