Чумацький Шлях – Не буди
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Чумацький Шлях – Не буди (Сингл)

Днями світ побачив новий сингл етно-рок гурту «Чумацький Шлях» під назвою «Не буди», який передує релізу майбутнього повноформатного альбому колективу з міста Хмельницький. Тож поки музиканти на повну працюють над фінальними аспектами своєї другої за ліком студійної платівки, пропонуємо вам поближче познайомитись із однією з її частинок.

Як розповів нашому сайту вокаліст CH.SH Сергій Строян, пісня «Не буди», як, з рештою, і більшість інших композицій з репертуару формації, з’явилася спонтанно на одній з репетицій. «Мені запам’яталось, як ця пісня одразу стилістично вирізнилася від усіх інших і спочатку ми навіть вагались чи робити її далі, чи це щось нас не туди занесло. У тексті, який народився після написання музики, ми не могли висвітлити якісь поверхневі теми – вони би просто не пасували до загальної концепції треку. Коли я сів писати текст, мені почали приходити у голову важкі та часом моторошні образи, тому вийшло так, що головною фабулою нашої нової пісні «Не буди» став страшний голодомор, який залишив дуже болючий слід в історії нашого народу», – поділився деталями співак.

Учасники «Чумацького Шляху» зазначали, що зважаючи на особливість пісні та специфічність її тематики, вона надзвичайно рідко виконується під час живих виступів гурту, але обов’язково займе своє місце на майбутній платівці. Адже саме композиції «Не буди» випало стати заключним синглом-провісником повноформатного релізу, який стане доступним для прослуховування і завантаження всім бажаючим меломанам вже зовсім скоро. Слідкуйте за новинами!

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *