Чумацький Шлях – Lorela
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Чумацький Шлях – Lorela (Альбом)

Хмельницький етно-рок-гурт “Чумацький Шлях” (CH-SH) виклав в Інтернет для вільного завантаження свій дебютний повноформатний альбом під назвою “Lorela” сьогодні, 24 жовтня. Музиканти обрали для релізу десять кращих композицій, написаних протягом всього творчого шляху колективу (який розпочався у 2008-му році), серед яких знайшлося місце і для двох дуетних пісень. У записі треку під назвою “El pastor” хмельниччанам допомагала мексиканка Lorely Copado Ramirez, яка стала справжньою музою пісні та заняла своє місце на обкладинці альбому. “El pastor” – народна мексиканська композиція, що має закручений серіальний сюжет, проте розповідає про цілком реальні життєві перипетії.

Щодо другої спільної музичної роботи, то пісня “Коломийка” вже була презентована дещо раніше, тож всі шанувальники гурту вже мали змогу з нею ознайомитись. Створювали вищезазначену композицію у співпраці із музикантами з формацій “Кораллі” та “ДримбаДаДзига” – Вільою Чупаком та Ольгою Троян відповідно.

Всі інші композиції платівки не менш цікаві від зазначених, адже у них слухач може відчути відбитки музичних надбань різних культур, країн та народів. Альбом поєднує в собі потужність альтернативного року та етнічні мелодії слов’янського, східного та латино-американського настрою. У результаті у музикантів вийшов такий собі інтернаціональний альбом, в якому маємо дві пісні на іноземних мовах (польська та іспанська).

Гурт “Чумацький Шлях” прагнув представити слухачам максимально якісний і потужний протукт, тож запис платівки проходив на столичній студії звукозапису “ФДР”. Фінальним результатом кропіткої роботи учасники CH-SH залишились вельми задоволені і висловлюють велику подяку за профессіоналізм і наснагу всім причепним до створення альбому.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *