Чумацький Шлях – Хап
Етно та фольк, Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Чумацький Шлях – Хап (Кліп)

Хмельницький рок-гурт «Чумацький Шлях» детальніше розкрив для своїх шанувальників сенс пісні «Хап» з останнього альбому «Самурай», презентувавши новий ефектний відеокліп із динамічним, багатогранним та місцями моторошним сюжетом. Зйомка і монтаж – Sopilchar Video, у головних ролях ролику – створіння на ім’я Kozamonster та музиканти гурту. Основна проблематика роботи – залежність у найрізноманітніших її проявах, а також її вплив на життя людей.

«Це той випадок, коли пісня зробила кліп, ми відштовхувались від тексту і змістовності самої пісні і придумали саме такий сюжет. У нас не було абсолютно ніяких рамок і ми могли експериментувати з будь чим. Багато цікавих кадрів так і не потрапили у відео, так як при монтажі ми вирішили, що то вже буде занадто. Але сам процес зйомки цього кліпу був дуже цікавим досвідом. Не кожен день ми бачимо на такій близькій відстані павука-птахоїда завбільшки з долоню, або величезних тарганів, які розбігались по всій кімнаті», – розповів «Нотаткам» лідер «Чумацького Шляху» Сергій Стоян.

Виконавець також зазначив, що спеціально для прихильників «Чумацького Шляху» команда готує чималу кількість наступних новинок – сингли, кліпи, та, у фіналі, альбом. Додамо, що наступна пісня CH.SH побачить світ вже за місяць-другий, а реліз повноформатної платівки заплановано на весну 2018 року. Слідкуйте за новинами!

Українська музика: Чумацький Шлях – Хап

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *