Чумацький Шлях – Алфавіт
Матеріали, Релізи, Рок та альтернатива

Чумацький Шлях – Алфавіт (Сингл)

Учасники рок-формації «Чумацький Шлях» з міста Хмельницький не залишили своїх слухачів без подарунка до зимових свят, презентувавши у мережі свій новий авторський сингл «Алфавіт». І хоча студійне життя цьому твору музиканти подарували тільки зараз, композиція «Алфавіт» вже має за своїми плечима досить довгу історію – вона була написана кілька років тому та мала потрапити до переліку треків другого студійного альбому «Самурай», втім не так сталося, як гадалося.

«Пісня «Алфавіт» мала всі шанси увійти до нашого другого альбому, але з ряду обставин цього не сталося, тому ми знайдемо їй місце вже в третьому альбомі, над яким зараз і працюємо. Вона помітно відрізняється від решти наших композицій: гітарна партія записана повністю на чистому звучанні, а мелодика далека від фольклорних мотивів. У цій пісні ми знову використали наш фірмовий звук бандури, який супроводжує приспіви. Накопичували матеріал на студії Underground у Хмельницькому, зведення і мастеринг робив Макс Арієць. Ілюстрацію до синглу знову довірили Дмитру Юрченку, який малював обкладинку нашого другого альбому», – поділився з «Нотатками» деталями релізу фронтмен «Чумацького Шляху» Сергій Строян.

Нагадаємо, що попередній лонг-плей CH.SH з’явився в Інтернеті близько року тому, а слідом за ним меломанам було презентовано атмосферний відеокліп «Не буди», який, до речі, наразі перебуває у ротації телеканалу М1.

Чумацький Шлях – Алфавіт

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *