Чорна Дебра - Войовнича
Кліпи, Матеріали, Рок та альтернатива

Чорна Дебра – Войовнича (Відео)

Молодий львівський folk/gothic – metal гурт «Чорна дебра» презентував широкому загалу своє нове анімаційне відео на пісню «Войовнича». Ця пісня є третьою з циклу патріотичних пісень колективу, які проектують Біблійські сюжети на сьогоднішню українсько-російську війну. Композиція є інтерпретацією апокаліптичного Біблійного сюжету «Церква войовнича», де Вождь Господнього війська очолює армію праведників, що переможуть звіра, який прагнув заволодіти всім світом. Нічого не нагадує?
Учасники гурту впевнені, що наш найперший ворог – відчай і паніка, які притягують за собою характерні невтішні наслідки. Наразі північний ворог намагається нав’язати людям стах та запевнити всіх у своїй безкарності. На початку вищезгаданої пісні лунає хоровий спів – це уривок 90 псалма: «…не побоїшся страху вночі ані стріли, що летить удень» – це зараз найважливіше.
Сама музична формація «Чорна дебра» існує починаючи з 2013 року, працюючи у таких основних жанрах, як фолк-метал, прогресивний рок та атмосферний готичний метал. Основна філософія гурту – містичне світосприйняття, де наші страхи, ненависть і любов набувають нового та значно глибшого сенсу. Споглядаючи на світ у призмі цієї парадигми, можна побачити, що нещодавню всеукраїнську Революцію супроводжували незримі небесні янголи, війна на сході є нічим іншим, як боротьбою добра зі злом, а такі речі, як любовні страждання чи страх темряви – є впливом неспокійних духів, що ховаються в глибинах нашої свідомості. Слідкуйте за новинами та релізами гурту на офіційній сторінці спільноти ВКонтакті.

Теґи: Українська музика, український рок, сучасна українська музика, Чорна Дебра, музика українською, украинская музыка, Войовнича, кліп, відео, 2014


Магазин уникальных музыкальных инструментов разных народов мира khomus.ru приглашает в гости. Тут вы найдете широкий ассортимент варганов, хомусов, украинских дрымб, диджериду, бубнов и многое-многое другое. Доставка музыкальных инструментов осуществляется удобным для вас способом, в том числе международными пересылками.

Вам також має сподобатись...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *